Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátorka vo výrobe

Balex Metal, a.s.

Miesto práce
Balex Metal a.s., Žilinská cesta, Lietavská Lúčka
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacdochádzkový systém, vernostné, výkonnostné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lisov, nitovacích zariadení, výroba klamp.prvkov-háky, čielka,objímky,rohy, balenie
výrobkov, nejedná sa o fyzicky ťažkú prácu, práca vhodná najmä pre ženy.

Vlastné stravovacie zariadenie, poobedná zmena dostáva gastro lístky, práca na dobu určitú. Nejedná sa o jednotvárnu "pásovú výrobu", práce sa striedajú, ďalšou mzdovou zložkou je výkonnostná odmena, ktorej výška závisí od výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, klampiar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Manuálna zručnosť

Balex Metal je súčasťou skupiny Kingspan Group, divízia Joris Ide v Belgicku. Sme popredný výrobca panelov v Poľsku. Naša základňa pre zákazníkov sa nachádza vo všetkých segmentoch na trhu: priemyselné, poľnohospodárske a bytové stavby v celej Európe. Skupina Joris Ide zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov v 7 rôznych krajinách a 13 rôznych výrobných závodoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965467  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac