HR špecialist/-ka (4h úväzok)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur brutto + ročný bonus až do výšky cca 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste venovali HR agende, ale nechce sa Vám v práci sedieť do večera? Doplňte tím dvoch príjemných HR-ok a pomôžte im zastrešiť maďarské entity firmy. Ak sa vyznáte v procesoch a hovoríte plynule po maďarsky a anglicky, hľadáme práve Vás!

Vaša agenda:

Mzdy:

  • príprava podkladov pre spracovanie miezd pre externú agentúru
  • kontrola výšky miezd a dodržania výplatného termínu
  • reporting a komunikácia s príslušnými poisťovňami
  • podpora daňovým poradcom a pri ročnom zúčtovaní dane
  • správa banky (mzdy, dane, príspevok do DDP)

Kompenzácia a benefity:

  • kalkulácia OMV jubilee a Get Together udalosti
  • správa ostatných benefitov
  • management lekárskych prehliadok
  • administrátor interného systému pre motiváciu zamestnancov
  • správa firemných automobilov

Iné:

  • správa SAP HR databázy vrátane faktúr za personálne výdaje
  • HR reporting a spolupráca na príprave HR rozpočtu
  • agenda spojená s expatmi
  • HR projektový management, implementácia nových projektov

  • Ročný bonus (až do 20% z ročného platu)
  • Flexibilná pracovná doba + skrátené piatky do 13:00
  • Príspevok na vzdelávanie a študijné materiály pre Anglický a Nemecký jazyk
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (vo forme Callio karty)
  • Príspevok do 3.piliera/ DDS
  • Príspevok na dochádzanie alebo parkovacie miesto v budove Digital Parku (pokiaľ je ešte k dispozícii) – vyplácané 1x ročne
  • Preplácaná PN/OČR
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Telepráca/ Home-office
  • MultiSport karta
  • Medical Care Program
  • OMV tankovacia karta so zľavami na palivo
  • Mikulášske balíčky, Poukážky v prípade výročia v spoločnosti, 1x ročne darčekové poukážky CadHoc
  • Referral program

Informácie o výberovom konaní

Prosím o poslanie CV v anglickom jazyku. Ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov zastrešujeme exkluzívne pre spoločnosť OMV ako personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Ako si predstavujeme Váš profil?

  • Ukončené VŠ vzdelanie ideálne v obore HR alebo ekonómie
  • Prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • Plynulá znalosť maďarského (B2-C1) a anglického jazyka (B2)
  • Znalosť maďarskej legislatívy v oblasti pracovného práva – podmienka
  • Znalosť slovenskej legislatívy v oblasti pracovného práva – výhoda
  • Skúsenosť s expatmi výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Znalosť SAP HR veľkou výhodou
  • Skúsenosť s návrhom a implementáciou nových HR procesov
  • Znalosť lokálneho pracovného trhu
  • Skúsenosť s projektovým managementom

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4040174  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 Eur brutto + ročný bonus až do výšky cca 20%