Manažér pre korporátne financie

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď/ dohodou
od 3000 Eur brutto /vrátane osobného ohodnotenia, resp.pohyblilvej zložky mzdy / Výsledná výška mzdy závisí od miery splnenia stanovených očakávaní na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného profesionála, ktorý sa vyzná v podnikových financiách a zároveň vie šikovne pracovať s rôznymi druhmi  finančných  nástrojov.
Hlavným cieľom je riadenie a zabezpečovanie likvidity podnikov v skupine, zastrešovanie aktivít súvisiacich s financovaním a cash flow  a riadenie finančných rizík
Jeho úlohou a zodpovednosťou bude údržba oprávnení k bankovým účtom, platobným kartám, riadenie realizácie  platobného styku vo vnútri korporátu aj smerom k externým partnerom.
Zodpovedá za bankové a leasingové zmluvy pre korporát.
Zodpovedá za zabezpečenie likvidácie poistných udalostí, poistenie majetku, zásob, pohľadávok a zamestnancov spoločnosti
Zodpovedá za oblasť správy  bankových záruk, zmeniek a ďalších finančných nástrojov.
Komunikuje s bankami ohľadom projektov súvisiacich so skupinovým financovaním, leasingovými spoločnosťami, poisťovňami.

bohatý sociálny program - masáže na pracovisku, príspevok na letnú dovolenku, atď,....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • VŠ so zameraním na ekonomiku a/alebo financie
  • zrelý manažérsky prístup
  • skúsenosť pri reštrukturalizácii podniku - veľkou výhodou
  • skúsenosti s transferovým oceňovaním a/alebo skupinovým financovaním
  • očakávame vysokú osobnú angažovanosť
  • schopnosť adaptovať sa na zmeny

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4033441  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3000 Eur brutto /vrátane osobného ohodnotenia, resp.pohyblilvej zložky mzdy / Výsledná výška mzdy závisí od miery splnenia stanovených očakávaní na danú pozíciu