Projektový manažér - junior

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiac1200€ brutto, t. j. základ 924 + variabilná zložky mzdy 30%, + v závislosti od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie písomných ponúk a podkladových materiálov pre tendre
  • zber informácií z masmédií so zameraním na konkurenčné prostredie
  • príprava podkladov a dokumentov pre projektového manažéra
  • vystavovanie dopytov, podkladov pre otvorenie zákaziek
  • sledovanie stavu pohľadávok, týždenný monitoring
  • komunikácia so zákazníkmi a členmi projektového tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • komunikatívny, precízny, obchodný duch, flexibilný

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4031512  Megjelentetés dátuma: 9.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac