Brigáda - kontrola a balenie

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
680 + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Jednoduchá práca vo výrobe
  • kontrola kvality a balenie výrobkov
  • práca zatiaľ na jeden mesiac, možnosť brigádu predĺžiť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť zo Senca vyrábajúca plastové výrobky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3965928  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 680 + dochádzkový bonus