Ekonomický/finančný riaditeľ

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Strategické finančné plánovanie so zameraním na zabezpečenie finančnej stability spoločnosti a analýza výsledkov hospodárenia.
  • Analýzy vývojových trendov a predpokladaných dosiahnutých výsledkov organizácie.
  • Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania.
  • Riadenie činnosti finančného úseku spoločnosti.
  • Spracovávanie finančných výsledkov, vypracovávanie finančných výkazov a reportov.
  • Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva a jej koordináciu v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou.
  • Určovanie zásad pre vykonávanie účtovnej evidencie v rámci spoločnosti, riadenie kontrolných finančných mechanizmov.
  • Optimalizácia a zlepšovanie finančných procesov
  • Reprezentácia organizácie na rokovaniach, spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy. Komunikácia s finančnými inštitúciami a obchodnými partnermi spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • VŠ II.stupeň, zameranie: ekonomika, financie, manažment
  • Profesionálny prejav a skúsenosti s prezentovaním výsledkov
  • Analytické schopnosti, strategické myslenie, kritické myslenie
  • Schopnosť stanoviť si priority, schopnosť rozhodovať a prevziať zodpovednosť za zverenú oblasť
  • Výhodou sú skúsenosti s krízovým manažmentom, reštrukturalizáciou firiem, postakvizičným procesom

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3965159  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4 500 EUR/mesiac