Samostatný účtovník - okres Malacky - TOP firma

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie a vedenie komplexného účtovníctva v súlade s platnými legislatívnymi predpismi vrátane daňových priznaní
  • pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
  • spracovanie bankových výpisov spoločnosti a ich zaúčtovanie
  • realizácia úhrad
  • účtovanie interných dokladov ( mzdy, DPH, zápočty, rezervy), opravných položiek a závierkové operácie
  • spracovanie účtovných podkladov pre manažment
  • príprava a spracovanie podkladov pre spracovanie konsolidovanej účtovnej závierky / mesačne
  • spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
  • príprava podkladov a spolupráca s audítormi, daňovými poradcami, poisťovňami, firemným právnikom a štátnymi inštitúciami
  • účtovanie majetku spoločnosti, výpočet a zaúčtovanie odpisov majetku danej spoločnosti
  • inventarizácia a kontrola účtov
  • prevádzka autoparku spoločnosti – evidencia, prihlásenie a odhlásenie automobilov, poistenie, servis
  • Vnútorná správa spoločnosti a starostlivosť o fyzický majetok spoločnosti, pridelenie majetku spoločnosti zamestnancom a evidencia
  • správa interných programov pre Treasury, odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov v skupine a Risk management

  • práca v dynamickej spoločnosti
  • odborné zaškolenie
  • koncernová podpora
  • služobný notebook a mobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Líder v oblasti výroby stavebných materiálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax na pozícii samostatného účtovníka a fakturácie
  • organizačné schopnosti
  • flexibilita, samostatnosť
  • schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
  • tímový hráč, odolnosť voči stresu
  • logické myslenie
  • zodpovednosť, ochota, rozhodnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3930687  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac