Obchodný zástupca/-kyňa (B2B) pre Bratislavu – oblasť stavebníctva

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
od 1500 Eur brutto + ročný bonus (13.-14. plat + bonus z výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Necítite sa komfortne v kancelárii za počítačom? Unavuje Vás tá každodenná rutina, nevrlí kolegovia a v teréne sa cítite oveľa slobodnejšie?

Skúste s nami pozíciu Obchodného zástupcu pre stavebnú chémiu, kde budete pánom svojho času. Vy si rozvrhnete, či Vám je dnes príjemnejšie získavať nových klientov (bytové družstvá, projekčné kancelárie, investori, realizačné firmy), mapovať trh alebo sa venovať cenotvorbe a administratíve (príprava technických návrhov pre klientov). Práca z domu/z kancelárie sa bude striedať s návštevami klientov zo stavebného segmentu, ktoré budú v ideálnom prípade prevažovať. Klientov budete nielen aktívne vyhľadávať, ale i aktívne počúvať a plniť priania stálym klientom.

Všetko samozrejme s podporou obchodného a produktového manažéra.

Nových klientov sa budete snažiť presvedčiť svojimi skvelými prezentačnými schopnosťami a dohodiť firme zaujímavý business. K tomu je potreba i mapovať trh a prípadné novinky a sem tak čeknúť, čo robí konkurencia. Toto všetko samozrejme s cieľom splniť daný osobný plán (KPI's), lebo nadriadený sa Vás naň určite bude pýtať :)

  • ročná bonusová zložka (=13.-14.plat + bonus z výsledkov)
  • služobný automobil aj na súkromné účely
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • home office/pán svojho času
  • nadštandardná prehliadka v Procare 1x ročne
  • stravenky hradené 100% zamestnávateľom
  • multišport kartička
  • školenia, tréningy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Významný hráč v chemickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • SŠ prípadne VŠ (ideálne stavebný/technický smer)
  • skúsenosť aspoň 2-roky v segmente stavebníctvo podmienkou = znalosť daného segmentu
  • skúsenosť na pozícii obchodného zástupcu, resp. obchodný duch
  • vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
  • anglický jazyk výhodou
  • skvelé komunikačné a vyjednávacie zručnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3895880  Megjelentetés dátuma: 20.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 Eur brutto + ročný bonus (13.-14. plat + bonus z výsledkov)