HR Generalist

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 eur brutto a viac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa HR Generalist pre výrobnú spoločnosť do 200 zamestnancov, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Recruiting zamestnancov na pracovné pozície v spoločnosti
  • Spolupráca s personálnymi agentúrami – dočasné pridelenie, recruitment
  • Koordinácia procesu zaškolenia novoprijatých pracovníkov a zabezpečenie ich ďalšieho vzdelávania
  • Riešenie operatívnych HR problémov s vedúcimi oddelení
  • Participácia na rôznych projektoch v HR oblasti
  • Implementácia a dodržiavanie HR štandardov/procesov v praxi
  • Poradenstvo pre manažment v otázkach zákonníka práce

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Min. stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov min. 3 rokov
  • Znalosti zákonníka práce
  • Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka
  • Schopnosť pracovať pod stresom
  • Anglický jazyk - aktívne

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3846649  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000 eur brutto a viac v závislosti od skúseností