Metalurg - vhodné aj pre juniorov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď / dohodou
od 1300€ brutto/junior - v závislosti od skúseností a zručností kandidáta viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávať dávkovací predpis pre všetky druhy odlievaných materiálov
  • Zabezpečovať a kontrolovať evidenciu tavieb v tavebnom denníku
  • Vydávať sprievodnú dokumentáciu odliatkov, kontrolovať jej vyplňovanie pracovníkmi
  • Obsluha spektrometra
  • Dokladová vstupná kontrola výrobného materiálu
  • Vypracovávanie technickej dokumentácie v oblasti metalurgie - tavenie a odlievanie
  • Odborné analýzy v oblasti metalurgie
  • Riadenie a kontrola procesu tavenia a odlievania
  • Vypracovávanie technologických postupov výroby liatia

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Systém finančných benefitov (13. a 14.plat, finančné príspevky pri pracovných a životných jubileách a udalostiach, dochádzkový bonus až do výšky 90€/mes.,..)
  • Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu Metalurg obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby odliatkov, ktoré su určené na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie technického smeru - strojárstvo, materiály, technológie
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa, juniora, nie sú vyžadované pokročilé skúsenosti v oblasti
  • Komunikačná znalosť Anglického jazyka (B2)
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • Technické myslenie, technická zručnosť, analytické a logické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3805204  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300€ brutto/junior - v závislosti od skúseností a zručností kandidáta viac