Vedúci oddelenia kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď / dohodou
od 1800€ brutto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a koordinácia činností oddelení kvality - vstupná a výstupná kontrola, oddelenie systému kvality a oddelenie zákazníckej kvality
  • Zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia.
  • Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek.
  • Príprava a realizácia interných auditov
  • Zodpovednosť za zákaznícku kvalitu - Zodpovednosť za riešenie reklamácií v súlade s požiadavkami zákazníka, starostlivosť o zákazníkov, plánovanie a realizáciu stretnutí so zákazníkmi. Zabezpečenie a udržanie zákazníckej spokojnosti.
  • Zodpovednosť za plánovanie preventívnych opatrení v rámci zabezpečenia kvality výrobného procesu a hotových výrobkov (zníženie nepodarkovitosti a pod.)
  • Vedenie, motivovanie a rozvoj tímu oddelenia kvality
  • Reporting

  • Práca pre stabilnú medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
  • Balíček finančných aj nefinančných benefitov
  • Pružná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti v oblasti riadenia kvality
  • Skúsenosti s riadením kolektívu
  • Certifikáty audítora kvality, prehľad v normách kvality
  • Skúsenosti z oblasti automotive sú výhodou
  • Cudzí jazyk - preferovaný Nemecký jazyk, resp. Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3805193  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800€ brutto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta