Senior elektrotechnický inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
2 000 - 2 300 EUR/mesiacod 2000€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedný za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení s ohľadom na pridelené projektové alebo líniové úlohy
  • analýza aktuálneho stavu navrhovaných obvodov, ich použiteľnosti a prípadných nedostatkov na základe požiadaviek konkrétneho zariadenia
  • analýzy relevantných dát z uskutočnených experimentov, vyhodnocovanie dát a meraných signálov
  • vývoj elektrotechnických zariadení v rámci riadiacej a výkonovej elektrotechniky a elektrotechnických obvodov pre potreby zariadení a vlastné elektrotechnické návrhy s ohľadom na potreby zariadení
  • návrh obvodových riešení podľa požiadaviek zariadenia, experimentu a použitej infraštruktúry a potrebných izolačných vlastnosti na základe elektrických požiadaviek konkrétneho zariadenia
  • zmeny na existujúcich štruktúrach elektrického zapojenia a elektrických zapojení pre zariadenia
  • simulácia obvodových riešení vo vhodnom softvérovom prostredí
  • tvoriba doskiek plošných spojov vo forme návrhu (aj viacvrstvové)
  • testovacie procedúry pre jednotlivé elektrické komponenty a navrhnuté obvody
  • príprava komplexných a kľúčových návrhov elektrických zapojení na základe konzultácie s relevantnými odborníkmi
  • vytváranie komplexnej súpisnej dokumentácie pre navrhované a vytvorené elektrické zapojenia, obvody, elektrotechnické riešenia
  • ucelený, detailný a presný časový plán pre konkrétny návrh, tvorbu, testovanie, dokumentáciu a implementáciu elektrotechnického riešenia
  • reportovanie nadriadenému a členom tímu stav úloh, reporty z elektrotechnických analýz pre sumárny report z experimentov
  • tvorba rešerší a podklady pre výskumne projekty
  • spracovávanie údajov z odborných zdrojov do sumárneho výstupu a odovzdávanie know-how do dokumentovej knižnice

  • vzrušujúca práca pre inovatívnu a modernú high tech spoločnosť s pokrokovým prístupom k výskumu, technológiám, ale aj k zamestnancom a životnému prostrediu
  • práca v tíme inšpiratívnych kolegov s koncentráciou know-how z rôznych odvetví
  • flexibilný pracovný čas
  • ďalšie finančné aj nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu Senior elektrotechnický inžinier obsadzujeme pre Hi-tech spoločnosť na oddelenie vývoja nových produktov. Ide o vývoj unikátnej technológie s celosvetovým dosahom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • VŠ vzdelanie I., II., III. stupňa v oblasti elektrotechniky
  • znalosť technickej angličtiny aktívne slovom a písmom
  • odborník v oblasti elektroniky a elektrotechniky
  • skúsenosť v relevantnom odbore minimálne 5 rokov, teoretické a praktické skúsenosti s návrhom obvodov, schéma + layout + simulácia, elektroinštalačné práce pre priemysel, elektromontážne práce, výkonová elektronika, tvorba dokumentácie a reportov, revízia elektroinštalačných a elektromontážnych prác, spolupráca s externými dodávateľmi
  • odborná spôsobilosť §23 alebo §24, nad 1kV, aj výbušné prostredie
  • EPLAN SW alebo AutoCAD, ALTIUM Designer
  • znalosť návrhu FPGA a HDL je výhodou
  • ovládanie analógového a digitálneho spracovania signálu, ovládanie programovania mikroprocesorov/DSP, znalosť komunikačných obvodov (Ethernet PHY) je výhodou, prehľad v susedných odboroch (termodynamika, akustika, fyzika)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3781653  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacod 2000€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta