Inžinier zákazníckej kvality CQE

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď / dohodou
minimálne od 1400€ btto a vyššie v závislosti od skúseností kandidáta a jeho zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívna komunikácia od zákaznika a reklamácií z trhu
  • riešenie reklámacií od zákaznika a reklamácií z trhu
  • analýza vrátených kusov od zákazníka
  • riadenie nápravných a prepravných opatrení na základe reklamácií od zákaznika
  • spolupráca s medzinárodným tímom špecialistov pri riešení reklamácie
  • spolupráca pri návrhu kontrolných plánov a postupov pre kontrolu kvality
  • spolupráca pri realizácii školení pracovníkov ohľadom zabezpečenia kvality

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • získavanie profesijných skúseností
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý sociálny program (príspevok na DDS, športové aktivity, kultúrne podujatia, permanentky, finančné príspevky pri jubileách a životných udalostiach a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient pôsobí v strojárskej oblasti v Zlatých Moravciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • technické vzdelanie v oblasti strojárskeho, technického alebo elektrotechnického smeru
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
  • znalosť nástrojov ako Six Sima, SPC výhodou
  • základná znalosť požiadaviek v norme ISO9001

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3735063  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálne od 1400€ btto a vyššie v závislosti od skúseností kandidáta a jeho zručností