Inžinier kvality - rozvoj dodávateľov (SQE)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď / dohodou
od 1100€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • schvaľovanie nových dodávateľov a nových komponentov
  • hodnotenie zverených dodávateľov
  • zlepšovanie výkonnosti kritických dodávateľov a nových komponentov
  • kontrola nápravných opatrení u dodávateľov
  • riešenie reklamácií a procesov zlepšovania u dodávateľov
  • vykonávanie auditov u kritických dodávateľov
  • na základe auditu vytvorenie plánu zlepšienia u dodávateľov a „follow-up“ úloh, ktoré si bude vyžadovať aj cestovanie

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • získavanie profesijných skúseností
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý sociálny program (príspevok na DDS, športové aktivity, kultúrne podujatia, permanentky, finančné príspevky pri jubileách a životných udalostiach a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient pôsobí v strojárskej oblasti v Zlatých Moravciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti na rovnakej/podobnej pozícii aspoň 2 roky
  • podmienkou je pokročilá znalosť anglického jazyka
  • technické vzdelanie
  • schopnosť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
  • znalosti - požiadavky ISO normy, štatistické metódy
  • externý/interný audítor
  • MS Office

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3735061  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta