Baví ťa Back office ale chceš aj komunikovať?

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 eur brutto + 20% ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš kombináciu back a front officu? Si dobrý v cudzích jazykoch? Chceš sa uplatniť v stabilnej medzinárodnej spoločnosti?

Pošli nám CV!

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Spracovanie objednávok, riešenie požiadaviek zákazníkov a obchodných zástupcov
  • Vytváranie požiadavky na nákup a schvaľovanie faktúr, zodpovednosť za opravy faktúr.
  • Príprava a obchodných zmlúv pre zákazníkov, podľa pokynov obchodného oddelenia, ich evidencia a aktualizácia
  • Zabezpečenie archivácie pre všetky dokumenty súvisiace s činnosťou v súlade s legislatívou
  • Spolupráca s kolegami zo zákazníckej podpory a iných oddelení
  • V prípade potreby riešenie úloh podľa pokynov nadriadeného

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť rotácie v rámci spoločnosti
  • Balíček sociálnych benefitov
  • Flexibilný pracovný čas
  • 2 krát mesačne homeoffice
  • Darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • Príspevok do 3. dôchodkového pilier

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Min. Stredoškolské vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícii min. 1 roky
  • Komunikatívna znalosť anglického a maďarského jazyka.
  • MS Office – aktívne
  • Príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti
  • Organizovanosť, samostatnosť, schopnosť riešiť viacero vecí naraz.
  • Orientácia na zákazníka

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3687702  Megjelentetés dátuma: 6.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 eur brutto + 20% ročný bonus