HR Business Partner

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na implementácii a tvorbe HR stratégii spoločnosti
  • Zodpovednosť za recruiting spoločnosti v spolupráci s recruitermi
  • Koordinácia procesu zaškolenia novoprijatých pracovníkov a zabezpečenie ich ďalšieho vzdelávania
  • Riešenie operatívnych HR problémov s vedúcimi oddelení
  • Participácia na rôznych projektoch v HR oblasti
  • Implementácia a dodržiavanie HR štandardov/procesov v praxi
  • Kontaktná osoba v prípade otázok týkajúcich sa pracovného práva

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Balíček sociálnych benefitov (príspevky na stravu, šport, extra dni voľna, home office)
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Služobný automobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • VŠ vzdelanie humanitného zamerania
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v danej oblasti v rámci interného HR
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Znalosť Zákonníka práce
  • Mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
  • MS Office -aktívne
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Vodičský preukaz sk. B a ochota cestovať

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3621832  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 eur brutto