Účtovník vo výrobnej spoločnosti

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 € brutto mesačne + 300 € brutto mesačný bonus / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovník bude zodpovedný za zastrešenie komplexného účtovníctva v rámci obchodno-výrobnej spoločnosti, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu.

  • Celkové zastrešenie účtovnej agendy výrobnej spoločnosti
  • Evidencia a účtovanie pokladne a bankových výpisov
  • Spracovanie účtovných podkladov a štatistík
  • Zodpovednosť za ročnú závierku a DPH
  • Účtovanie miezd
  • Zastupovanie spoločnosti pri komunikácií s úradmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

  • Vzdelanie s ekonomickým zameraním
  • Skúsenosti s komplexným účtovníctvom min. 2 rok
  • Znalosť účtovných a daňových zákonov
  • Analytické myslenie so zmyslom pre detail
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Flexibilita a spoľahlivosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3574560  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € brutto mesačne + 300 € brutto mesačný bonus / dohodou