Zákaznícka podpora - logistika

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500€/mesačne, i vyšší podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fanúšikom automobilov a baví Vás práca s ľuďmi? Pre nášho váženého klienta v oblasti automotive hľadáme šikovného, skúseného a komunikatívneho kandidáta/ku, pre ktorého je spokojný zákazník tou najvyššou prioritou.

Váš pracovný deň bude vypadať následovne:

- denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- preberanie objednávok a ich následná komunikácia do výroby
- zodpovednosť za dodávku výrobkov - plánovanie, sledovanie, spravovanie, včasná dodávka
- spojnica medzi zákazníkom a výrobou
- hlavný kontaktný bod pre logistiku a dopravu
- hľadanie riešení podľa požiadaviek zákazníka
- zodpovednosť za objednávku od jej zadania až po dodanie
- komunikácia so špedíciou a inými oddeleniami firmy
- reporting

- 13ty plat pri plnení stanovených cieľov
- firemná jedáleň od 1€
- príspevok pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, svadba, pracovné výročie)
- školenia a vzdelávanie podľa individuálneho osobného plánu
- možnosť kariérneho rastu v rámci divízie alebo skupiny
- príspevok do tretieho dôchodkového pilieru
- teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím pošlite CV v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný výrobca komponentov do automobilov pôsobiaci globálne v 31 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- úroveň angličtiny umožňujúca aktívnu komunikáciu (B2)
- pokročilý užívateľ MS Excel (kontingenčné tabuľky, VLookUp)
- prozákaznícky prístup
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3553859  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500€/mesačne, i vyšší podľa skúseností