Projektový inžinier pre automotive

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za riadenie projektov od jeho prijatia až po odovzdanie k zákazníkovi
  • Definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek zákazníka
  • Vypracovávanie detailného harmonogramu prác
  • Kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu
  • Komunikácia s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti
  • Komunikácia s vývojom v materskej spoločnosti
  • Tvorba cenových kalkulácií

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • Balík sociálnych benefitov

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV prosím zasielajte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť v rámci projektového riadenia alebo projektovej kvality v oblasti automotivu podmienkou
  • Anglický jazyk – aktívne podmienkou + Nemecký jazyk – mierne pokročilý veľkou výhodou
  • Znalosť automotive štandardov, PPAP, FMEA
  • Schopnosť čítať technické výkresy výhodou
  • Technické myslenie
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Výborný time management

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3463289  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 €