Sales Support Assistant

BALANCED HR s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 680 EUR + variabilná zlozka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívny monitoring a vyhľadávanie obchodných príležitosti (inzercia, databázy, média)
  • Zodpovednosť za plnenie a udržiavanie databázy zákazníkov, partnerov a subjektov
  • Organizácia obchodných stretnutí pre obchodných manažérov spoločnosti s dôrazom na časovú a regionálnu efektivitu a manažment ich pracovných kalendárov.
  • Príprava obchodných ponúk podľa dohôd so zákazníkmi a podľa pokynov obchodného manažéra.
  • Aktívny prístup pri riadení, monitorovaní a uzatváraní obchodných prípadov podľa požiadaviek a pokynov obchodného manažéra
  • Spracovanie agendy – podklady na stretnutia a zápisy zo stretnutí, porád
  • Účasť na obchodných rokovaniach s potenciálnymi/existujúcimi zákazníkmi spoločne s obchodným manažérom a obchodno-spoločenských akciách (obchodné raňajky, odborné konferencie, veľtrhy a výstavy...)
  • Komunikácia s tretími stranami (obchodné komory, zastupiteľstvá cudzích krajín, orgány štátnej správy...) za účelom rozvoja a podpory spolupráce
  • Monitoring a analýzy trhu, reporting a podpora marketingových aktivít spoločnosti
  • Participácia na dosahovaní cieľov obchodného oddelenia a spoločnosti celkovo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobrý všeobecný prehľad
  • Aktívny, samostatný a zodpovedný typ človeka
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Trpezlivý a vytrvalý typ, orientovaný na výsledky
  • Schopnosť usporiadať si priority
  • Orientácia na klienta, ústretový prístup
  • Schopnosť empaticky a asertívne reagovať, diplomaticky riešiť konfliktné situácie
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3461966  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 680 EUR + variabilná zlozka