Supervízor mzdového a personálneho oddelenia

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné spracovanie a vedenie mzdovej agendy
  • Vedenie pracovného tímu
  • Spracovanie a kontrola dochádzkového systému
  • Príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
  • Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
  • Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
  • Kontrola platnosti pracovných zmlúv
  • Tvorba interných smerníc
  • Práca v informačných systémoch
  • Komunikácia s dodávateľom systému

  • Práca v  stabilnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zaškoľovací proces na konkrétne informačné systémy
  • Ďalšie zaujímavé benefity prezentované na osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru / VŠ vzdelanie
  • Min. 5 – ročná skúsenosť v oblasti spracovania miezd a personálnej agendy
  • Skúsenosť s implementáciou procesov
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • MS Office – aktívne
  • Znalosť legislatívy
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Technické a procesné myslenie
  • Schopnosť riadiť tím

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3448091  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 €