Samostatný konštruktér - Bratislava

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyvíjanie a navrhovanie komponentov podľa požiadaviek zákazníka a výroby
  • Konštruovanie v 3D systéme Solid Works
  • Komunikácia so zákazníkom pri dolaďovaní konštrukčných detailov
  • Analýza funkčnosti a vyrobiteľnosti produktu
  • Koordinovanie činností a podpora junior konštruktérovi
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami

  • Budú postupom času nastavené (vznikajúca spoločnosť)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a modifikácie terénnych automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Konštrukcia komponentov

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou / strojárske zameranie
  • Pracovné skúsenosti na pozícii Konštruktéra minimálne 3 a viac rokov
  • Znalosť práce v 3D CAD systéme (Solid Works) na pokročilej úrovni
  • MS Office – pokročilý
  • Anglický jazyk je veľkou výhodou!
  • Kreatívne myslenie a orientácia na potreby zákazníka
  • Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3431932  Megjelentetés dátuma: 26.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta