Senior PR Manažér pre oblasť hoteliérstva, gastronómie a vinárstva

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za internú a externú komunikáciu spoločnosti, udržiavanie dobrých vzťahov so zástupcami médií a laickou verejnosťou
  • Príprava, nastavenie a implementácia komunikačnej a marketingovej stratégie spoločnosti
  • Pripravovanie propagačných článkov a tlačových správ
  • Digitálna komunikácia – správa webovej stránky, tvorba obsahu a jeho publikovanie
  • Komunikovanie so zástupcami médií, organizovanie tlačových konferencií a obdobných mediálnych akcií
  • Vedenie a motivovanie marketingového tímu

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • 5 dní dovolenky na viac
  • Príspevok do DDS
  • Iné

Informácie o výberovom konaní

Všetci uchádzači budú vyrozumení najneskôr do 1 mesiaca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Cestovný ruch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou  alebo VŠ vzdelanie v odbore masmediálna komunikácia, žurnalistika alebo marketing
  • Min. 3 – ročná prax v oblasti PR podmienkou
  • Skúsenosť s PR v rámci medzinárodného prostredia a v oblasti cestovného ruchu veľkou výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Líderské zručnosti
  • Strategické myslenie
  • Kreativita
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Záľuba v cestovaní, spoznávaní zahraničných krajín, gastronómii, prípadne v umení

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3419321  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 €