Procesný inžinier ( Assembly Quality Engineer )

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 € / brutto a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ensures that for every quality incident, the right quality tools are applied by the production personnel (through training, coaching, leading).
  • Root cause analysis, action planning, application of suggested measures
  • Is responsible to define and release rework instructions and their application.
  • Where necessary defines a Problem Alert for critical internal and external issues.
  • Participates in regular part rejections analysis with the customer
  • According to the customer requirements or depending on the quality results, sets-up a quality wall
  • Applies and coaches the use of 8D and QRCI in production.
  • Check/ Audit that every poka yoke in place is tested by the production team at the start of every shift
  • Check/ Audit that the controls are rigorously respected and escalate in event of non-compliance
  • Updates and follows up the quality production indicators
  • Participates in the daily area production scrap reviews
  • Perform / participate on internal process audits

  • stabilná nadnárodná spoločnost
  • finančné a nefinančné benefity
  • príspevky do sociálneho fondu
  • možnosť kariérneho rastu
  • pružný pracovný čas
  • home office ( možný 2 X do mesiaca)
  • jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Knowledge of quality tools
  • English is not necessary
  • Previous experience in automotive quality
  • Potential and willingness to grow

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3407405  Megjelentetés dátuma: 1.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 € / brutto a viac