E - commerce Manager

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za webovú stránku a e – shop
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných a marketingových cieľov
  • Riadenie, vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
  • Navrhovanie novej funkcionality internetových stránok
  • Riadenie logistických procesov a procesu objednávania
  • Vyhľadávanie nových obchodných partnerov
  • Dohadovanie zmluvných podmienok s dodávateľmi a obchodnými partnermi.
  • Nastavovanie stratégie a optimalizácia procesov

  • Práca v stabilnej úspešnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Finančné bonusy
  • Zľavy na sortiment
  • Home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou / VŠ vzdelanie
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v rámci vedenia e – shopu
  • Skúsenosť s logistickými procesmi v rámci e – shopu
  • Skúsenosť s vedením pracovného tímu
  • Anglický jazyk – výhodou
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Dynamický typ

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3402946  Megjelentetés dátuma: 28.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000 €