Projektový nákupca

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívna účasť na projekte od získania zákazky až po úspešné ukončenie v spoločnosti orientovanej na výrobu prototypov v strojárstve
  • Konzultácia s konštruktérmi spoločnosti ohľadom potrebných dielov
  • Definovanie odhadovaných nákladov na projekty
  • Výber dodávateľov, nadviazanie obchodných vzťahov, vytváranie dopytov a negociácia cien
  • Prípadné objednávanie kritických dielov
  • Optimalizácia nákladov, analýza plánovaných a reálnych nákladov
  • Prezentácia výsledkov v tíme, reporting nadriadenému
  • Koordinácia a spolupráca s oddelením strategického a operatívneho nákupu

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesionálnej sebarealizácie
  • Podpora vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Prax v oblasti nákupu min. 2 roky
  • Skúsenosť s projektami nutná
  • Záujem o technológie a výrobu
  • Plynulá znalosť anglického jazyka – komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi i materskou spoločnosťou
  • Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni – získavanie informácií, prezentácia výsledkov
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť pri riešení úloh
  • Pro-aktívny prístup k práci

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3361373  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou