Junior Mzdový účtovník

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
  • Komunikácia so zamestnancami aj inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia
  • Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
  • Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov.
  • Spracovávanie a kontrola dochádzky
  • Príprava ročného zúčtovania dane

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Balík sociálnych benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícii 1 rok
  • Komunikačná znalosť anglického jazyka
  • Orientácia v mzdovej problematike
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti
  • Samostatnosť a ochota ďalej sa vzdelávať

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3358767  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1400