Online Marketing Specialist

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 + 30 % variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za fungovanie a rozvoj online obchodu a online marketingových aktivít spoločnosti
  • Zvyšovanie povedomia o e-shope a spracovanie jeho obsahu
  • Využívanie online marketingových nástrojov (banerov, newslettrov)
  • Tvorba firemného intranetu a webovej stránky spoločnosti
  • Vytváranie a implementácia online marketingových kampaní
  • Projektový manažment v oblasti internej a externej marketingovej komunikácie
  • Komunikácia s externými agentúrami a manažovanie ich spolupráce
  • Produktový manažment
  • Reportovanie výsledkov

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • 4 dni do roka tzv. Sick-day
  • Balík firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícii v technickej oblasti veľkou výhodou
  • Skúsenosť v oblasti online marketingu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka – podmienkou
  • Kreativita a vysoká miera samostatnosti
  • Schopnosť koordinovať viacero projektov

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3357494  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 + 30 % variabilná zložka