Špecialista pre vstrekovacie formy - Trenčiansky kraj

BALANCED HR s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Participácia a komunikácia s vývojovým centrom pri optimalizácii návrhu foriem
  • Zavádzanie nových foriem do výroby, testovanie a ich optimalizácia
  • Analýza vzniknutých problémov v oblasti vstrekovacích foriem
  • Riadenie úloh súvisiacich s externou výrobou a údržbou vstrekovacích foriem
  • Technická podpora pri výbere vhodných dodávateľov foriem
  • Blízka spolupráca s oddelením údržby, výroby a kvality

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy
  • Technické a odborné školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technológia vstrekovania plastov

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / technického zamerania
  • Pracovné skúsenosti minimálne 3-5 rokov z pozície Technológ/Procesný inžinier/Inžinier nástrojárne/Inžinier údržby v automobilovom priemysle so zameraním na výrobu plastov
  • Skúsenosti ohľadom problematiky vstrekovania plastov
  • Znalosť v oblasti vstrekovacích foriem a ich zavádzania do výroby
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • MS Office – pokročilý
  • Samostatnosť rozhodovania, vyjednávacie a komunikačné zručnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3256560  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou