Inžinier kvality QMS

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a realizácia interných auditov
Zúčastňovanie sa zákazníckych a dodávateľských auditov
Zabezpečenie školení pre zamestnancov v oblasti kvality
Zodpovednosť nad realizovaním MSA a SPC
Registrovanie produktov v IMDS
Dohľad nad systémom kvality v súlade s ISO/TS 16 949
Podpora pre manažéra QMS

Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
13. plat + ďalšie finančné benefity
Poskytnutie ubytovania
Odborné kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových a plrechových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalita

Počet rokov praxe

2

Minimálne vysokoškolské vzdelanie / technické zameranie
Skúsenosti so systémom kvality minimálne 2 roky
Prax so zákazníckymi, dodávateľskými a internými auditmi
Znalosti s ISO 9001, ISO/TS 16 949, VDA 6.3
Ovládanie nástrojov kvality FMEA, APQP, PPAP, MSA, SPC
Anglický jazyk – aktívne
MS Office – pokročilý
Technické a logické myslenie, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2833449  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.