Grafický dizajnér

BAJAN company s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacNástupná mzda brutto je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Nástupná mzda brutto začína od 800,- EUR/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho člena do tímu, ktorý/á nám pomôže svojím okom a skúsenosťami navrhnúť kreatívny web, či eshop.
• navrhovanie dizajnov nových značiek, či redizajnov existujúcich webov,
• definovanie jednotnej grafickej komunikácie značky,
• vytváranie UI kitov, ktoré fungujú responzívne,
• príprava podkladov pre tím programátorov,
• spracovanie DTP podkladov podľa zadania,
• príprava kreatívnych podkladov na sociálne siete,
• zlepšovanie a hľadanie nových riešení pre uľahčenie života klienta.

• homeoffice,
• práca v mladom kolektíve šikovných ľudí,
• spolupráca so skúsenými členmi tímu, od ktorých budeš môcť čerpať rady,
• motivujúce ohodnotenie a samozrejmosťou je možnosť kariérneho rastu,
• online kurzy na vzdelávanie v rôznych IT odboroch,
• spoločné aktivity ( grilovačky, chatovačky, športové aktivity ),
• firemná kávička, čajík, (občas raňajky),
• vychodňarsky temperament a všetko čo k tomu patrí :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn

Počet rokov praxe

3

• schopnosť pracovať v tíme,
• zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť,
• kreativita, zmysel pre detail,
• inovatívny človek,
• mať chuť učiť sa a zdokonalovať svoje schopnosti,
• s prehľadom o najnovších trendoch v dizajne či technológiach.

Spoločnosť BAJAN je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008, ktorá sa špecializuje na poskytovanie adekvátnych riešení a služieb v oblasti marketingu, komunikácie a informačných technológií.
Do nášho tímu neustále hľadáme zodpovedných a kreatívnych ľudí, ktorí sa neboja nových výziev.
Radi ťa privítame na osobnom pohovore a dohodneme podmienky spolupráce.
Tešíme sa na tvoj životopis a vážime si tvoj záujem.
ID: 3685534  Megjelentetés dátuma: 3.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiacNástupná mzda brutto je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Nástupná mzda brutto začína od 800,- EUR/mesačne.