Asistentka prodejního oddělení - backoffice s Maďarštinou

BABY DIREKT s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Velkoobchod a maloobchod s kojeneckým zbožím.

Společnost Baby Direkt působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízíme kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Utváříme a vyrábíme zboží vlastní značky ZOPA a dále vám přivážíme kvalitní sortiment mnoha světových značek.

Do našeho týmu hledáme Asistentku prodejního oddělení - backoffice s Maďarštinou

Co bude náplň práce:

- zpracování velkoobchodních objednávek

- práce ve dvojici s obchodním zástupcem pro maďarský trh

- překlady popisků zboží z a do Maďarštiny

- komunikace s nákupním oddělením

Koho hledáme?

- pečlivého a samostatného člověka

- s aktivní Maďarštinou

- s uživatelskou znalostí práce na PC (microsoft office)

Nabízíme:

- stravenky

- výkonové bonusy

- firemní akce

- přátelský kolektiv

- vlastní kafetérie

- plně klimatizované pracoviště

Nástup možný dle domluvy.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v elektronické verzi.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou