Junior Key Account Manager

B2B Services a. s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ + bonusy do výšky 33% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie obchodu a vzťahov s kľúčovými zákazníkmi v rámci prideleného regiónu
- budovanie dlhoobej spolupráce so zákazníkom
- plánovanie a zabezpečovanie dostatočného objemu tovaru pri promočných aktivitách
- zodpovednosť za distribúciu produktov na maloobchodných a veľkoobchodných prevádzok
- plánovanie a realizácia spoločných aktivít so zákazníkmi (regionálne letáky, promo akcie, listingy ...)
- zodpovednosť za dosiahnutie plánovaného obratu pri splnení stanoveného profitu
- pravidelný reporting nadriadenému
- pravidelné hodnotiace stretnutia so zákazníkmi a predkladanie návrhou na zvýšenie efektivity predaja
- vyhodnocovanie a priebežná kontrola plnenia plánu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti a aktívna komunikácia s obchodnými zástupcami

- práca v perspektívnej obchodnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- smartfón a automobil aj na súkromné účely
- zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Slovenská republika
Práca vyžaduje cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod, Veľkoobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť retailového trhu
- schopnosť pracovať s číslami (analytické myslenie)
- schopnosť zvládať a riešiť stresové situácie
- predajné a vyjednávacie schopnosti
- dôslednosť, kreativita, samostatnosť
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť B2B Services® a.s aktívne pôsobí na trhu od roku 2007. Od začiatku sme sa riadili víziou s cieľom byť spoľahlivým partnerom zameraným na profesionalitu svojho tímu, korektné vzťahy s obchodnými reťazcami a proklientsky prístup.

… We make your bussiness easier …

Prostredníctvom jednotlivých foriem spolupráce pomáhame naším partnerom zefektívniť predaj, predovšetkým v oblasti distribúcie. Disponujeme obchodným tímom, ktorý zastrešuje celé Slovensko. Zabezpečujeme listing vašich výrobkov v prostredí retailu aj e- commerce, prípadne ich výhradne zastupujeme. Súčasťou sú obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom, reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít. Flexibilne reagujeme na požiadavky , čím si B2B Services® a.s buduje dobré meno nielen medzi svojimi partnermi, ale aj samotnými zástupcami siete obchodných reťazcov.
Značky v portfóliu: Víno Matyšák, Mars, BiotechUSA, Fruttamax, Gusto, Pat&Mat, Cleanly, Wild&Free a ďalšie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3446516  Megjelentetés dátuma: 14.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ + bonusy do výšky 33% zo základnej mzdy