Pracovník autopožičovne

B2B RENT s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR brutto + mesačné osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patria autá a starostlivosť o ne k tvojim obľúbeným voľnočasovým aktivitám?
Potešilo by ťa, keby si mohol spojiť prácu so svojou záľubou?
Si praktický typ človeka, vynikáš zmyslom pre detail a záleží ti na tom, aby boli ostatní spokojní s výsledkom tvojej práce?
Potom určite v čítaní pokračuj.

Nášmu novému kolegovi radi zveríme tieto zodpovednosti:
- komunikácia so zazmluvnenými klientmi
- príprava vozidiel pred odovzdávaním
- prevzatia vozidiel
- plnenie úloh spojených so starostlivosťou o autá v autopožičovni (zabezpečenie čistoty, kontrola vozidiel, servis vozidiel a iné)
- administratívna činnosť – príprava podkladov na faktúry, nahlasovanie poistných udalostí
Otváracie hodiny autopožičovne: 8:00 – 18:00

- pravidelný mesačný základ + motivujúce osobné ohodnotenie
- telefón
- možnosť vyskúšať si nové modely alebo facelifty vozidiel
- možnosť rozšíriť si sieť svojich kontaktov
- perspektívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- možnosť uplatniť si zľavy v rámci ponúkaných služieb spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Našiel si sa v tejto práci?

V tom prípade nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa ti najneskôr do 3 týždňov ozveme. Ak budeš úspešný, čaká ťa stretnutie s tvojou budúcou nadriadenou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho úzkeho kruhu nadšencov sveta vozidiel hľadáme parťáka s týmito parametrami:
- flexibilita (byť k dispozícii na telefóne aj mimo otváracích hodín)
- dobrá orientácia v rámci Bratislavy a okolia
- vysoká miera nadšenia vo vzťahu k vozidlám
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú veľkou výhodou
- samostatnosť (aktívny prístup k riešeniu problémov) a zodpovednosť
- výborná schopnosť plánovať a vyhodnocovať priority

Mladá dynamická spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom vozidiel, predajom vozidiel, správou vozového parku a správou čerpacej stanice.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3442907  Megjelentetés dátuma: 8.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 EUR brutto + mesačné osobné ohodnotenie