Pracovník Call Centra - krátky/dlhý týždeň

B10 reality, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
576 EUR/mesiac+ príplatky za prácu cez sviatok a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Crn, Crn. Kto je tam? Ak ťa neprekvapí žiadna odpoveď a rád telefonuješ, tak je práca v CALL CENTRE v realitnom centre B10 pre Teba ako stvorená !!

Rozširujeme rady na call centre a prijmeme nového kolegu/kolegyňu do zabehnutej REALITNEJ SIETE na pozíciu pracovník call centra. .
Tvojou úlohou bude:
- spracovávanie prichádzajúcich hovorov a poskytovanie informácií volajúcemu klientovi
- administratívna činnosť, emailová a telefonická komunikácia v rámci aj mimo spoločnosti
- práca s interným softom spoločnosti
- tvorba reportov a iné administratívne činnosti

Skúsenosti výhodou, nie však podmienkou. Všetko ťa naučíme.

Stabilná práca v etablovanej spoločnosti na trhu s možnosťou profesného rastu.
Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.
Priestor pre vzdelávanie a odborný rast.

Čo ti ponúkame ?
- Školenia
- Možnosť kariérneho rastu
- Prácu na TPP
- Skvelý kolektív
- Pravidelné a zaujímavé teambuildingy

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Systematický prístup k práci
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku.

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.
ID: 3754643  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Alapbér (bruttó): 576 EUR/mesiac