Regionálny supervízor

B.T.SERVIS SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2021
1 400 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy - ročné a polročné odmeny, stravné lístky v hodnote 4,50 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je kontrola vykonaných upratovacích služieb zamestnacov, manažovanie zamestnancov, ktorých manažovanie bude mať úspešný uchádzač na starosti, kontrola kvality vykonaných upratovacích služieb v jednotlivých prevádzkach, prideľovanie prác podriadeným zamestnancom, pravidelné zabezepečovanie obsadzovania pracovných pozícii (pozície, ktoré spadajú pod tím supervízora).,komunikácia zo zákazníkmi.

Služobný automobil, služobný mobilný telefón, variabilná zložka mzdy vrátane ročných a polročných odmien, flexibilná pracovná doba, stravné lístky v hodnote 4,50 EUR, možnosť osobného rastu, v prípade záujmu úspešného uchádzača zamestnávateľ hradí rôzne školenia, výborný kolektív a priateľská rodinná atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Na pozíciu supervízora hľadáme zodpoveného, spoľahlivého človeka s chuťou pracovať. Uchádzač by mal byť flexibilný a nebáť sa výziev a nových vecí. Dôležité je, aby uchádzač zvládol pracovať s ľuďmi a dokázal ich motivovať a manažovať. Pre pracovnú pozíciu sa vyžaduje cestovanie po SR, preto je potrebné, aby uchádzač nemal problém so samostatným presúvaním - t.j. vedením motorového vozidla.

Export,import,služby,maloobchod,veľkoobchod

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4015149  Megjelentetés dátuma: 30.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac