Laborant

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Košice
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plnenie požiadaviek SMK a EMS v zmysle EN ISO 9001, EN ISO 14001 a ISO/IEC 17025 v rámci laboratórnej činnosti
- objektívne a nezávisle vykonáva skúšky v zmysle postupov a podmienok určených pre akreditované pracovisko
- výkon sériových fyzikálno-chemických analýz štandardných a neštandardných vzoriek vôd v zmysle postupov a podmienok určených pre akreditované pracovisko
- analýzy vykonáva základnými fyzikálno-chemickými metódami (titrácia, gravimetria) a inštrumentálnymi metódami (potenciometria, konduktometria, spektrofotometria vo viditeľnej ultrafialovej a infračervenej oblasti)
- príprava podkladov pre zabezpečenie chemických prípravkov a laboratórneho skla pre potreby realizácie akreditovaných laboratórnych rozborov odpadových, podzemných a povrchových vôd
- pravidelná kontrola životnosti chemických látok a zmesí používaných v laboratóriu
- kontrola a údržba demineralizátora, umývačky skla
- príprava podkladov k vypracovaniu kalibračných kriviek
- kalibrácia fotometra NOVA 60
- likvidácia odpadov, umývanie laboratórneho skla

práca v stabilnom kolektíve, stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Požadované školenia:
ÚSO/VŠ chemické
osvedčenie pre prácu s toxickými látkami
prax v laboratóriu 3 roky
v prípade záujmu kontaktovať :

Kontaktná osoba:
Zuzana Somošová
Kontaktný telefón:
+421905525454

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

hľadáme laboranta/tku, ktorý je ochotný mať pohotovosť

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3310120  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750