Práca pre absolventov nie len - bez praxe - s anglickým jazykom /1000 EUR (HR koordinátor )

B&F Consulting s.r.o.

Miesto práce
Michalská 2, Bratislava
Termín nástupu
21.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1630

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A stable and solid international company is searching for an employee with languages Slovak + English (or Polish) for a position of:

HR MANAGER - RECRUITER

What we provide?
- competitive salary 1200 EUR net/monthly + bonuses
- comfortable office in the centre, Old Town
- work from Monday to Friday
- great, young and enthusiastic team
- don't worry if you don't have any experiences in HR - we will train you and prepare to work

Who are we searching for?

An optimistic, enthusiastic and full of energy person. Someone with very high communicative skills. We believe we can teach a person everything apart having a "character" and personality. Languages: Slovak + English (or Polish).
If you are interested - apply by sending CV.

Work from: Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

B&F Consulting je spolocnost,ktora vykonava vyberove konania do svojich lokalov v roznych miestach EUROPY.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3108233  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1630