CAD konštruktér (Žilina, Trenčín, Bratislava)

BEKO Engineering Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.10.2018
FIX + osobné ohodnotenie + projektové prémie (od 800€ podľa odbornosti a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývojová a konštrukčná činnosť pre automobilový, letecký, železničný, strojársky priemysel od prototypu po sériovú výrobu
- návrh 3D modelov a produktov v súlade so zadanými špecifikáciami zákazníka
- príprava výkresovej dokumentácie
- spolupráca s medzinárodným tímom

- možnosť osobného rastu
- možnosť dlhodobých pobytov v zahraničí u zákazníka
- flexibilná pracovná doba
- individuálne finančné ohodnotenie
- práca pre renomovaných zákazníkov
- príjemné pracovné prostredie
- podpora vzdelávania sa v cudzích jazykoch
- firemné ubytovanie
- preplácanie nadčasov

Hľadáme uchádzačov pre naše pobočky v Žiline, v Trenčíne a v Bratislave na pozíciu CAD konštruktér.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- CATIA V5, NX - základy (prípadne SolidWorks, Inventor, Creo)
- technické myslenie
- zodpovednosť
- zmysel pre detail a dôslednosť
- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa
- ochota vycestovať za zákazníkom
- znalosti MS Office

BEKO Engineering, spol. s.r.o. bola založená v r. 1991 ako dcérska spoločnosť najväčšej Rakúskej spoločnosti v oblasti priemyselného nasadenia výpočtovej techniky BEKO Engineering and Informatik GmbH & CO KG, ktorá tvorí významnú súčasť technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytovania služieb BEKO HOLDING GmbH & CO KG. Z hľadiska stratégie holdingu je BEKO Engineering, spol. s r.o. zameraná na IT riešenia spolu s inžinierskymi službami. BEKO Engineering je od svojho založenia spoľahlivým business partnerom Dassault Systemes, s dodavkov a podporou PLM riešení CATIA, ENOVIA, DELMIA, 3DVIA a služieb s tým súvisiacich a poskytovaní služieb v oblasti engineeringu.
ID: 3431856  Megjelentetés dátuma: 4.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: FIX + osobné ohodnotenie + projektové prémie (od 800€ podľa odbornosti a skúseností)