Advokát

B.C. INVEST, a. s.

Miesto práce
Štúrova 7, Bratislava, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie právneho poradenstva v rôznych oblastiach práva, a to najmä v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, stavebného a procesného práva
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov a aktívna účasť na rokovaniach s obchodnými partnermi a protistranami
• príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
• zastupovanie spoločnosti v správnych konaniach a príprava rôznych správnych podaní
• práca na samostatných zadaniach
• právna ochrana spoločnosti voči tretím osobám
• administratívne zabezpečenie plnenia zákonných povinností spoločnosti
• sledovanie vývoja legislatívy vo zverených oblastiach

- zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
- stabilný zamestnávateľ
- príjemný kolektív

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ozveme sa však len kandidátom, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti B. C. INVEST, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné schopnosti
- precíznosť
- samostatnosť
- lojálnosť

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3211852  Megjelentetés dátuma: 13.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou