ŠPECIALISTA SPRÁVY OBJEKTOV (Facility)

B. Braun Medical s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho týmu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude zaisťovať facility management, rád sa pustí samostatne do drobných opráv a má zároveň kladný vzťah k moderným informačným technológiám a administratíve.

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ:

  • Vašou úlohou bude zaisťovať pravidelnú a mimoriadnu údržbu vo zverených zdravotníckych zariadeniach po celé SR.
  • Budete mať na starosti drobné opravy a montáže na technologických zariadeniach a v stavebných častiach objektov (v prípade potreby v spolupráci so zmluvnými dodávateľmi).
  • Ďalej budete obsluhovať a kontrolovať jednotlivé technologické zariadenia, budete strážiť termíny pravidelných servisných služieb a revízií.
  • Veríme, že zvládnete v prípade potreby samostatne vybrať a dojednať na opravy externých dodávateľov, vrátane vedenia dokumentácie k týmto službám.
  • Budete sa podieľať na ďalších zaujímavých projektoch a aktivitách v oblasti facility managementu, vrátane prípravy ročných plánov opráv a investícií.

ČO U NÁS BUDETE POTREBOVAŤ:

  • SŠ vzdelanie s technickým zameraním a praxou aspoň 2 roky – uvítame predchádzajúce skúsenosti s údržbou budov.
  • Technickú zdatnosť a manuálnu zručnosť – často budete vykonávať drobné opravy a údržbu vo zverených objektoch samostatne.
  • Skúsenosti s jednaním s dodávateľmi a ich výberom budú Vašou výhodou.
  • Starostlivosť, spoľahlivosť a zodpovednosť – to sú vlastnosti, ktoré sú pre Vás samozrejmosťou, rovnako ako schopnosť jednať a vyvíjať sa na všetkých úrovniach.
  • Tímového ducha – hľadáme kolegu, s ktorým je radosť spolupracovať a vie sa prispôsobiť potrebám spoločnosti.
  • Dobrú znalosť PC – najmä MS Word a Excel budete potrebovať pre spracovanie nevyhnutnej administratívy.
  • VP skupina B, aktívny vodič.

ČO SA VÁM U NÁS BUDE PÁČIŤ:

  • Budete mať dobrý pocit z toho, že Vaša práca má zmysel
  • Naším poslaním je chrániť a zlepšovať životy a zdravie ľudí na celom svete; k tomu budete svojou každodennou prácou prispievať.
  • Spoločne s nami budete profesijne rásť
  • Dlhodobo sa zameriavame na profesijný rast a rozvoj zamestnancov a každoročne do neho investujeme nemalé prostriedky. Každý zamestnanec Centrálnych sekcií u nás získa individuálne zostavený plán rozvoja, do ktorého môže premietnuť svoje predstavy.
  • Získate bohatú ponuku zamestnaneckých benefitov
  • Za vynikajúcu prácu a výsledky Vás odmeníme. Okrem toho budete zapojení do programu zamestnaneckých výhod, ako je napr. Cafetéria, kde si môžete vybrať výhody, ktoré Vy sami považujete za najlepšie. Ďalej poskytujeme zľavy na tovar a služby, napr. bezkonkurenčné zamestnanecké telefónne tarify, stravné lístky, darčeky pri životných a pracovných výročiach a mnoho ďalšieho.
  • Stanete sa súčasťou stabilnej spoločnosti i tímu
  • Naši zamestnanci nám zostávajú verní a niektorí pre nás pracujú aj viac ako 20 rokov.

INFORMÁCIE O POZÍCII:

  • Miesto pracoviska: po celej SR
  • Dátum nástupu: Ihneď
  • Pracovný úväzok: Práca na plný úväzok
  • Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
  • Dĺžka pracovného pomeru: Na dobu neurčitú
  • Pozícia vhodná pre: muž / žena
  • Minimálna základná mzda bez ďalších prémií a bonusov: 1000 Euro

SKUPINA B. BRAUN CZ/SK:

  • Skupina B. Braun v Českej republike a na Slovensku dodáva širokú škálu inovatívnych zdravotníckych pomôcok, špičkové zdravotnícke materiály, lekárske prístroje, technológie a služby.
  • Rovnako patrí k popredným európskym poskytovateľom dialyzačnej liečby.
  • Staráme sa o vzdelanie a rozvoj mladých lekárov aj skúsených profesionálov. Prostredníctvom Aesculap Akadémie ich zoznamujeme s najnovšími postupmi a trendami tak, aby ich mohli aplikovať v praxi.
  • Staráme sa o zdravie dialyzovaných pacientov. Neustále rozvíjame a rozširujeme sieť našich dialyzačných stredísk B. Braun Avitum.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3417044  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac