Pracovníčka vo výrobe na 1 zmenu

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
480 € - v závislosti od predošlej praxe mzda až 910 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do modernej výroby v Novej Dubnici prijímame pracovníčky na prácu v 1 zmennnej prevádzke.
Náplňou práce je :
- obsluha strojov
- montážne práce / v sede/
- kontrola vyrobených kusov
- v prípade praxe aj šitie

- práca iba na 1 zmenu / od 6:00 do 14:00/
- práca v sede
- mzda od 550 € v čistom + príplatky
- v prípade praxe so šitím mzda až 690 € v čistom mesačne
- príjemné pracovné prostredie
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej švajčiarskej spoločnosti

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis s aktuálnym telefónnym číslom na email : [email protected].
Pre viac informácií nás kontaktujte telefonicky :
0918 750 602
0918 959 891

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Moderná švajčiarska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota sa zaučiť
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- podmienkou prijatia je účasť na osobnom pohovore, kde budete mať možnosť si prácu vyskúšať

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3416656  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480 € - v závislosti od predošlej praxe mzda až 910 €