Operátor CNC strojov-bez programovania. Mzda 5,5 - 6,5 €/ hod v čistom+ ubytovanie zdarma

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si strojár, no nevieš ešte samostatne programovať CNC stroje? Nevadí!
Máme pre Teba prácu v sériovej výrobe, kde sa obsluhujú CNC sústruhy a frézy /upínanie kusov, spúšťanie stroja, meranie opracovaných súčiastok/
Iba u nás dostaneš veľmi zaujímavý plat, či už chceš pracovať na TPP alebo živnosť.
Ak nie si z okolia, ubytujeme Ťa ZDARMA.

+ zaujímavý plat od 5,5 - 6,5 e/ hod v čistom
+ ubytovanie v prípade potreby ZDARMA
+ viacero pracovných ponúk v Považskej Bystrici, Trenčíne, Novom Meste nad Váhom aj v Galante - spoločne Vám pomôžeme nájsť to najlepšie zamestnanie
+ dlhodobá práca
+ možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer alebo živnosť
+ ak treba, vyplácame zálohy
+ nástup možný ihneď, prípadne dohodou

V prípade záujmu mi prosím pošlite životopis na emai: [email protected] alebo ma kontaktujte telefonicky : 0918/959 891. Rada Vám poskytnem podrobnejšie informácie a dohodnem sa s Vami na osobnom pohovore. V ponuke máme desiatky voľných pracovných miest!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Strojárske podniky s dlhoročnou tradíciou, ktoré sa špecializujú na sériovú výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou je prax z oblasti výroby pre automobilový priemysel,
- skúsenosti s obsluhou kovoobrábacích strojov /cnc sústruhy a frézy/,
- vysoké nároky na presnosť a kvalitu

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3359438  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou