Operátor/ka/ výroby a skladu, NMnV. Až 5€ v čistom/hod!, dochádzkový bonus, hradené ubytovanie

B&B Business Group SK, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom možným ihneď prijmeme väčší počet pracovníkov do autopriemyslu.
Vykonávanie jednoduchých manipulačných a montážnych prác, kompletizácia výrobkov, čítanie výkresovej dokumentácie.
Možnosť zaučenia.

+ stabilná dlhodobá práca (TPP, DVP aj SZČO)
+ možnosť platených nadčasov
+ možnosť záloh
+ zaučenie možné
+ vhodné i pre absolventa
+ dochádzkový bonus + výkonnostný bonus
+ možnosť hradeného ubytovania/ príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na [email protected].

V prípade bližších informácii nás kontaktujte na tel. číslách:
0918 450 105
0905 335 532
0948 092 111

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Renomovaná zahraničná spoločnosť v oblasti výroby chladičov so stabilnou pozíciou na pracovnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Manuálna zručnosť.
Precíznosť.
Spoľahlivosť.
Pozitívny prístup k práci.
Zdravotný stav dovoľujúci robiť nočné zmeny.

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3095740  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018