Lakovač- Dubnica nad Váhom. Sadzby od 7 €/hod. v čistom. Ubytovanie zabezpečené.

B&B Business Group SK, s. r. o.

Kancelária Obchodný dom Máj, Dubnica nad Váhom, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu pre šikovných lakovačov s praxou.

Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom

Náplň práce:
- práca s lakovacou pištoľou
- lakovanie s práškovými farbami
- príprava pred lakovaním (odmastnenie, tmelenie, gitovanie)

- Stabilné a dlhodobé zamestnanie
- Možnosť práce na TPP i ŽL
- Nadštandartné finančné ohodnotenie
- Zabezpečené ubytovanie prípadne príspevok na dopravu
- Kvalifikované zaškolenie

V PRÍPADE ZÁUJMU nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie
Bc. Monika Durajová - 0907 544 554

alebo nás navštívte osobne v Obchodnom dome Máj v Dubnici nad Váhom (mapa na našej web.stránke www.ponukampracu.sk)

TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ponúkame pracovné miesta do viacerých strojárskych spoločností na celom území Slovenska, najmä Trenčiansky kraj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lakovač

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- prax min. 1 rok
- precízna a kvalitná práca
- skúsenosti s miešaním práškových farieb

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2828118  Megjelentetés dátuma: 26.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou