Elektromontér

AZW, a.s.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

· Vzdělání – Výuční list, Střední odborné s maturitou v oboru silnoproudých nebo slaboproudých systémů

· Praxe – min. 1 rok v oblasti elektromontážních prací

· Kurzy, školení – Vyhláška 50 min. §6

· Dobrý zdravotní stav

· Komunikační dovednost

· Stabilní a vyrovnaná osobnost

· Řidičský průkaz skupiny “B”

· Časová flexibilita

Nabízíme:

· Práci ve zkušeném a příjemném kolektivu

· Spolupráci na zajímavých projektech společnosti

· Příležitost pro rozvoj znalostí a osobního růstu

· Práce s novými systémy a technologiemi

· Platový motivační program

· Místo výkonu externí montáže, nástup ihned/po dohodě

Náplň práce:

· Elektromontážní práce

· Montáže kabelových tras, kabelových souborů koncových prvků a rozvoden venkovních i vnitřních

· Měření, naprogramování, oživení instalovaných souborů

· Montáže elektromontážních souborů VN, NN, Slaboproud

Informace o pozici

· Místo pracoviště: Externí montáže

· Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

· Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

· Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3419302  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 22000 Kč/měsíc