Servisný technik

Azvaro s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac13 plat, možnosti provízie z mesačného obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisu na zariadeniach (najmä zváracích zdrojoch zn. Fronius) na pracovisku alebo priamo u zákazníka.
- práca s najmodernejšou technikou zn. Fronius, ktorý je popredným svetovým výrobcom v oblasti zvárania, solárnej technológie a nabíjacej techniky.
- kalibrácie zváracích zdrojov zn. Fronius, softvérové aktualizácie zdrojov zn. Fronius atď.

-práca na jednu zmenu, pravidelné školenia na novinky priamo u výrobcu Fronius.

uchádzač musí mať platné osvedčenie, samostatný elektrotechnik § 22.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický odbor

Vodičský preukaz

B

Záujem o získavanie nových vedomostí a poznatkov, proaktívny typ, zodpovednosť, samostatnosť

Prevádzka zváracej techniky a servisu.
ID: 3442909  Megjelentetés dátuma: 27.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac