Vedoucí oddělení inženýrská geodézie

AZIMUT CZ s.r.o.

Místo práce
The Capital Prague
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • Práce s kolektivem lidí při realizaci geodetických činností ve stavebních projektech v ČR i zahraničí.
  • Rozdělování práce ostatním kolegům v týmu, kontrola výsledné práce, komunikace se zákazníky.
  • Řešení vlastních projektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání zeměměřického směru.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • VŠ vzdělání zeměměřického směru a ÚOZI §13 odst. 1 písm c) je výhodou.
  • Vedení týmu lidí.
  • Dobrá znalost a zkušenosti v oboru inženýrská geodézie.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci ve stabilní firmě jež působí na trhu již více než 20 let se silnou firemní kulturou.
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení včetně stravenek a příspěvku na penzijní připojištění.
  • Realizace na pozici vedoucího oddělení včetně využití veškerých Vašich dosavadních odborných znalostí.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3467006  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 35000 Kč/měsíc