Sales & Product Manager

Azelis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykazovať tržby a zisk predajom celej rady potravinárskych surovín.
• Vyjednať cenu a objem s dodávateľom i odberateľom za účelom získania optimálnych výnosov k dosiahnutiu rastu spoločnosti.
• Organizácia a identifikácia potrieb zverených odberateľov, ich pravidelné návštevy, vytvorenie a udržanie pevných vzťahov s kľúčovými osobami na všetkých úrovniach.
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a zároveň udržať súčasných, podpora predaja a rozvoj produktového portfólia v súlade so stratégiami spoločnosti.
• Pro – aktívne sledovať a hodnotiť platobnú morálku zverených klientov. Zaistiť, aby platobné podmienky boli plnené včas s cieľom znížiť obchodné riziko na minimum.

Ponúkame:
• Zaujímavú a samostatnú prácu v silnej medzinárodnej distribučnej spoločnosti.
• Zaškolenie znalosti produktov v rámci firmy a u dodávateľov (často i v zahraničí).
• Portfólio už aktívnych klientov ihneď k dispozícii.
• Zaujímavé platové podmienky a sociálne výhody. Ohodnotenie výkonu transparentným bonusovým systémom závislým na výsledkoch.
• Služobný automobil (nutnosť vodičského preukazu), notebook, mobilný telefón.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite nám motivačný list a aktuálny životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické - FCHPT STU – potravinárska technológia, ale nie je nutnosťou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Očakávame:
• Min. 2 ročné skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii, ideálne v distribúcii potravinárskych alebo chemických surovín, alebo B2B
• Dokončené vysokoškolské vzdelanie – ideálne FCHPT STU – potravinárska technológia, ale nie je nutnosťou
• Plynulá znalosť Anglického jazyka slovom aj písmom
• Zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť (zápal pre rýchle riešenie problémov pozitívnym a maximálne efektívnym spôsobom, odstránenie prekážok, zodpovednosť za plnenie úloh v danom čase), s orientáciou na výsledok a zákazníka
• Výborné komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
• Ochotu často cestovať v rámci Slovenska i v zahraničí
• Ochota učiť sa nové veci.

Azelis is the leading Pan-European specialty chemicals distributor providing a diverse range of products and innovative services to more than 30.000 customers in the chemical, coatings, rubber & plastic additives, food & health, animal nutrition, pharma and personal care industries. Through sourcing and distribution channels in every major market around the world, Azelis offers chemical producers market penetration, in-depth local knowledge, value added services and tailored multi-territory solutions. Azelis, with its corporate service centre in Antwerp, Belgium, has a turnover of 1.1 bn € and employs over 1.000 knowledgeable people in 33 countries across Europe, Canada, Australia, India and China.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 240121  Megjelentetés dátuma: 17.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac