Manažér M&A

AZC, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2019, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 EUR, základná mzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu manažér M&A.

Pozícia je vhodná pre vyštudovaného ekonóma s praxou minimálne 3 roky v poradenskej spoločnosti, prípadne investičnej spoločnosti. Budete súčasťou tímu skúsených kolegov z oddelenia M&A. S priestorom pre osobný rast môžete u nás rátať .

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- kvalitatívne spracovanie prípadových štúdií súvisiacich s projektmi v oblasti M&A
- kvantitatívne spracovávanie investičných a finančných plánov do komplexných finančno-ekonomických modelov
- tvorba reportov o ocenení/odhade hodnoty dotknutých projektov/spoločností - formou DCF, EVA a transakčných násobkov
- štruktúrovanie transakcií a investičných projektov vrátane použitia nástrojov vlastného kapitálu a dlhového financovania
- príprava prezentácii pre manažment, akcionárov a externých partnerov
a iné.

Čo Vám ponúkame navyše?

- skvelý tím
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (nie Open-space)
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
- stabilnú prácu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- rodinnú atmosféru
- možnosť kariérneho rastu
- firemné spoločenské a športové akcie
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce
- firemné zľavy
- a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Termín nástupu si vieme dohodnúť. Pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.
Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať tým z Vás, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.

Spoločnosť AZC, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, manažment, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát má:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- prax minimálne 3 roky a reálnu skúsenosť s investičným/transakčným procesom
- skúsenosť s externými poradcami pri projektoch
- aktívne ovláda anglický jazyk slovom aj písmom
- má znalosť účtovných výkazov (SAS, IFRS)
a orientuje sa v daňovej problematike.

Od kandidáta očakávame tieto zručnosti:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- lojálnosť a komunikatívnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a multitasking.

AZC a.s. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625016  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2500 EUR, základná mzda závisí od seniority kandidáta